TADREKS Tadeusz Sałata to firma rodzinna działającą od 2007 roku na terenie województwa Lubelskiego oraz sąsiednich województw. Jesteśmy otwarci na klientów z całej Polski. Od początku naszej działalności zajmujemy się skupem i sprzedażą surowców wtórnych. W obecnej chwili głównym towarem, którego obrotem się zajmujemy jest złom w różnego rodzaju postaciach. Naszym klientom oferujemy:

  • skup złomu: stalowego, stali oraz staliwa,
  • skup żeliwa i złomu żeliwnego
  • skup metali nieżelaznych takich jak np. miedź, mosiądz, aluminium itp
  • skup metali kolorowych,
  • skup metali żelaznych, konstrukcji stalowych, maszyn rolniczych itp.

Ponadto prowadzimy skup zużytych akumulatorów i oleju przepracowanego każdego rodzaju.

 

Skup złomu i metali kolorowych TADREKS wyposażony jest w nowoczesną wagę dla samochodów ciężarowych, dzięki której jesteśmy w stanie przyjąć w zasadzie każdą ilość złomu jaki do nas przywieziecie. Jeśli nie dysponują Państwo transportem, który pozwoliłby dostarczyć metal do naszego skupu z przyjemnością odbierzemy złom ze wskazanego punktu.

 

Długoletnia współpraca ze stałymi odbiorcami pozwoliła nam na wynegocjowanie korzystnych warunków sprzedaży złomu, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom niezwykle atrakcyjne ceny. Ustalane są one indywidualnie w oparciu o m.in. historię współpracy czy ilość dostarczonego złomu.

 

NA CHWILĘ OBECNĄ NIE PROWADZIMY ZŁOMOWANIA POJAZDÓW

 

Zapraszamy!